teoretycznie ze świata motocykli
Thursday January 17th 2019

Quady i ich niepowtarzalna moc sprawiania przyjemności

kufer do quadaQuady stają się coraz popularniejsze praktycznie na całym świecie głównie z uwagi na fakt, iż są to wytrzymałe i bardzo odporne maszyny, które potrafią pokonać nawet najbardziej strome wzniesienia.

W czym tkwi fenomen quadów?

Quady to maszyny z napędem na cztery koła, które są praktycznie niezniszczalne. Świetnie się sprawdzają w bardzo wymagającym terenie i nie potrzebują one do jazdy prostych dróg asfaltowych w przeciwieństwie do rowerów lub motocykli. Ponadto zostały one wyposażone w cztery bardzo wytrzymałe i odporne koła, dzięki czemu poradzą sobie również z podmokłym i wręcz bagiennym terenem, a także z różnego rodzaju chaszczami. W końcu nie na darmo nazywa się je fachowo ATV czyli All Terrain Vehicle.

Jakie akcesoria do quadów?

Na pierwszym miejscu na liście zakupów powinien znaleźć się kufer do quada o dość dużej pojemności, w którym można schować prowiant, rzeczy na zmianę oraz niezbędne części do quadów w razie awarii w terenie. Akcesoria do quada to również wysokiej jakości kamerki specjalistyczne, które można umieścić na kierownicy maszyny lub na kasku kierowcy. Ich głównym zadaniem jest nagrywanie przebywanej trasy – również w trakcie zawodów. Doskonale się one sprawdzą w momencie, kiedy dojdzie do jakiegoś nieoczekiwanego zdarzenia lub wypadku.

Related Tags:

More from category

Na jakie kaski zwrócić uwagę?
Na jakie kaski zwrócić uwagę?

Niektórzy motocykliści mówią, że ich kask jest dla nich jak wizytówka na drodze. Dobrze dobrany kask powinien nie [Read More]

Jak skompletować wyprawkę motocyklisty?
Jak skompletować wyprawkę motocyklisty?

Zanim wsiądzie się na motocykl i ruszy się w trasę, należy się do tego odpowiednio przygotować. Podstawą jest [Read More]

Prezent dla motocyklisty – co kupić?
Prezent dla motocyklisty – co kupić?

Pasja i zainteresowania dość często determinują zakres prezentów i podarków, które dana osoba chciałaby [Read More]

Gdzie najlepiej kupować akcesoria i części do quadów?
Gdzie najlepiej kupować akcesoria i części do quadów?

Quad, podobnie jak rower lub motocykl może zostać spersonalizowany za pomocą różnorodnych akcesoriów [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives