teoretycznie ze świata motocykli
Sunday December 16th 2018

Na jakie kaski zwrócić uwagę?

kask fox v1Niektórzy motocykliści mówią, że ich kask jest dla nich jak wizytówka na drodze. Dobrze dobrany kask powinien nie tylko być bezpieczny (chociaż to jego główna funkcja), ale także zapewniać swojemu użytkownikowi maksymalny komfort. Wybór kasków jest w tej chwili naprawdę duży. Warto zwrócić uwagę chociażby na produkt marki Shoei NXR, o którym kilka słów znaleźć można poniżej.

Jeśli chodzi o kask Shoei NXR opinie użytkowników na jego temat są zwykle dobre. Po zapoznaniu się z opisem tego produktu, można faktycznie wyciągnąć wniosek, że zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo w jego przypadku są zapewnione użytkownikowi. Na wygodę użytkowania kasku wpływa chociażby konstrukcja wnętrza, całkowicie wyjmowanego i wykonanego z trzech typów materiału czy wentylacja kanałowa. Z kolei pod kątem bezpieczeństwa stworzona została cała konstrukcja kasku: jego skorupa wykonana jest z pięciu warstw kompozytu, co zapewnia dużą wytrzymałość.

Shoei NXR nie jest jednym interesującym produktem na rynku. Również na temat HJC is 17 opinie są dobre. Inni motocykliści twierdzą z kolei, że warto zwrócić uwagę na kask Fox V1. Kupując kask motocyklowy lepiej nie ograniczyć się do jednego produktu, ale przetestować ich wiele rodzajów.

Related Tags:

More from category

Jak skompletować wyprawkę motocyklisty?
Jak skompletować wyprawkę motocyklisty?

Zanim wsiądzie się na motocykl i ruszy się w trasę, należy się do tego odpowiednio przygotować. Podstawą jest [Read More]

Prezent dla motocyklisty – co kupić?
Prezent dla motocyklisty – co kupić?

Pasja i zainteresowania dość często determinują zakres prezentów i podarków, które dana osoba chciałaby [Read More]

Quady i ich niepowtarzalna moc sprawiania przyjemności
Quady i ich niepowtarzalna moc sprawiania przyjemności

Quady stają się coraz popularniejsze praktycznie na całym świecie głównie z uwagi na fakt, iż są to wytrzymałe [Read More]

Gdzie najlepiej kupować akcesoria i części do quadów?
Gdzie najlepiej kupować akcesoria i części do quadów?

Quad, podobnie jak rower lub motocykl może zostać spersonalizowany za pomocą różnorodnych akcesoriów [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives