teoretycznie ze świata motocykli
Sunday December 16th 2018

Buty dla każdego motocyklisty – rebelhorn reborn

Każdy motocyklista szuka butów, które zapewnią mu bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Dobrze by był żeby te buty jeszcze jakoś wyglądały czyli bez obciachu na drodze. Jeśli zakup takich butów nie rujnuje budżetu to już w ogóle jest super. Czy takie buty istnieją?

Faktycznie możemy znaleźć obuwie na motor w dobrych cenach ale często cierpi na tym ich jakość a my nie chcemy ryzykować. Jednak jest wyjątek i są nim skórzane buty na motor – rebelhorn reborn. Mimo tego, że ich cena jest przystępna, posiadają wiele zalet.

Zacznę od tego, że wyglądają bardzo dobrze i stylowo. Od razu widać ich solidne wykonanie. Głównymi zaletami butów rebelhorn reborn jest komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Zostały skonstruowane tak żeby wszystko w nich grało i było funkcjonalne.

Buty są duże i elastyczne – nie uciskają w żadnym miejscu. Chłonny materiał podszewki pozwala na odprowadzanie wilgoci i utrzymywanie stopy w dobrym stanie niezależnie od temperatury. Należy zwrócić uwagę na liczne wzmocnienia, ochraniacze kostek i antypoślizgową podeszwę, odporną na olej. System sliderów pozwala na wypięcie się z butów w każdym momencie a podwójny zamek zapewnia większą stabilizację stopy.

Buty rebelhorn reborn mają wszystko czego potrzeba do jazdy na motorze.

Related Tags:

Pages

Interesting Sites

    Archives